HAKKIMIZDA

ÇANDIR RESORT & RESTAURANT

HAKKIMIZDA

Sabahları  180 farklı kuş türü cıvıltılarıyla uyanmak, karşınızda duran sincaplar, ağaçların arasından yüzünüze yansıyan güneş ışınları ve içinize çektiğiniz bol oksijen.. 
 
 

Antik bir köy olan Çandır Köyünü ziyaret edip aşık olduğumuz günden beri bu doğayı insanlara nasıl arz edebiliriz, şehrin kalabalığından ve kargaşadan uzakta , yaradılaşta var olan ‘doğaya aidiyetlerini’ nasıl hissettirebiliriz niyetiyle çıktığımız yolcuğumuzda bu keyfi birlikte paylaşmak adına tesisimizi kurduk. Sedir ağacından yaptığımız, dağların arasındaki eşsiz Dalyan Deltası manzarasına sahip restoranımız Organik Serpme Köy Kahvaltısı, Türk ve Dünya Mutfağı, Taş fırından sıcak lezzetler ile hizmet vermektedir. Özlenen lezzetler ve en çokta yöresel kültürümüz ile harmanladığımız ürünler tamamen organik beslenen hayvanlarımızdan, seramızdan topladığımız sebze ve meyvelerden, mevsimine göre dağlara çıkıp , topladığımız otlardan, baharatlardan oluşup lezzet vermektedir..

 
 
Konaklamamız 5 adet taş evimizden oluşmaktadır. Doğal kırma taşlardan inşaa ettiğimiz evlerimiz özel ahşap atölyelerde yapılmış mobilyaları taş ve ahşabın birleşimiyle dekore olmuştur. Doğaya uyumuyla tasarlanmış evlerimiz çiftler için özel balayı suitleri olmakla beraber çocuklu ailelerimiz içinde uygundur.
 
 
 
Her günü farklı değerlendirebilecek lokasyona sahip olan tesisimizde İztuzu Plajı, Tekne Turu, kaplıcalar, eşsiz Ege koyları ve daha bir çok aktivite ile harika bir tatil yaşayacaksınız. 
Call Now Button